Biznes

„Biznes przy kawie” – weź udział w spotkaniu przedsiębiorczych kobiet – 17 maja, godz. 11:00 Nowa Sól

„Biznes przy kawie” – weź udział w spotkaniu przedsiębiorczych kobiet – 17 maja, godz. 11:00  Nowa Sól

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zaprasza na:

BIZNES PRZY KAWIE

Trzecie z cyklu spotkanie dla kobiet organizowane przez OPZL, na które już teraz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety z województwa lubuskiego!

Spotkajmy się w kobiecym gronie przy dobrej kawie i deserze,

aby podszlifować umiejętności zarządzania rozgrywając „Poligon menedżerski”

17 maja 2023 r. w godz. 11:00 – 13:00

ANOMALIA RESTAURANT

Restauracja „Anomalia”, Osiedle XXX-lecia PRL 12, 67-100 Nowa Sól

 

Spotkanie będzie składało się z 2 części:

  1. Zapraszamy na rozgrywki Poligonu Menedżerskiego: 

To gra symulacyjna, która umożliwia kierownikom utrwalenie wiedzy dotyczącej zarządzania, zweryfikowanie poznanych technik menedżerskich w praktyce, trenowanie zachowań wiążących się z wybranymi kompetencjami menedżerskimi. Jest pomysłem na aktywny, niestandardowy sposób podsumowania szkoleń kierowniczych, któremu z racji formy gry, towarzyszy element rywalizacji i dobrej zabawy.

W poszczególnych rundach rozgrywki zespoły kierowników, czyli pododdziały, stają w obliczu sytuacji, która wymaga od nich podjęcia decyzji, z jakich technik kierowniczych warto skorzystać, by osiągnąć zamierzony cel. Pododdziały pracują w oparciu o Poligonowy Niezbędnik, czyli zestaw 33 narzędzi kierowniczych z obszaru komunikacji, zarządzania i planowania.

Zadanie jest trudne, ponieważ w przypadku każdej sytuacji zespoły mają wyselekcjonować jedynie 8 technik, które w najbardziej skuteczny sposób pozwolą im zarządzić daną sytuacją. W rozgrywkę włączony jest element manewrów, czyli dyskusji na temat propozycji rozwiązania każdej sytuacji wykorzystywanej w rundach.

Poligon czeka na Ciebie. Przyjmujesz wyzwanie?

PROWADZENIE:

Magdalena Czwojda  – współwłaścicielka i członkini zarządu New Players Poland sp. z o.o., psycholożka pracy, trenerka od 1996 roku, konsultantka biznesu  realizująca długoterminowe projekty rozwojowe , twórczyni Gier Poszkoleniowych. Dyrektorka Dystryktu ds. Szkoleń w Amplico AIG Life 1998r. Wykładowczyni Akademicka w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Specjalizuje się w trenowaniu umiejętności: zarządzania ludźmi, sprzedażowych i obsługi klienta; projektach polegających na diagnozie organizacji, ocenie obszarów rozwojowych i zaplanowaniu adekwatnych działań; projektowaniu alternatywnych metod uczenia, których celem jest używanie przez pracowników narzędzi biznesowych w rzeczywistości zawodowej.

 

2. Samotność lidera, czyli blaski i cienie bycia szefem

  • Jak poradzić sobie z osamotnieniem?
  • Jak walczyć z  negatywnym i pozytywnym obliczem samotności lidera.
  • Jak przezwyciężyć poczucie osamotnienia, czyli jak zaprzyjaźnić się z samotnością

PROWADZENIE:

mgr inż. Mariola Kostrzewska – absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Trener w zakresie komunikacji interpersonalnej, pracy zespołowej, negocjacji i umiejętności współpracy w środowiskach multikulturowych. W prowadzonych zajęciach stawia na aspekty praktyczne, buduje relacje z uczestnikami. Autorka podstaw programowych, programów nauczania, podręczników dla branży zawodowej.

ODPŁATNOŚĆ:

  • 50 zł netto / osobę – firma członkowska OPZL
  • 100 zł netto / osobę – firma spoza


ZAPISY:

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy o odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dn. 15 maja br. na adres: biuro@opzl.pl

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie Aktualności – Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (opzl.pl)

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

 

Poprzedni artykuł

Sekcja Turystyczna w OPZL – spotkanie na statku, 25.05.2023 Zielona Góra

Czytaj więcej
Następny artykuł

Zaproszenie polskich przedsiębiorców do kooperacji

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl