Trenerzy Biznesu Lubuskiego

AKADEMIA OPZL

Akademia powstała na bazie kilkunastoletniego doświadczenia OPZL w organizacji konferencji, warsztatów i szkoleń z kluczowych obszarów z zakresu funkcjonowania firmy.

Tematy spotkań dotyczą m.in. prawa pracy, zmian podatkowych, cyberbezpieczeństwa oraz wielu innych kompetencji biznesowych, zawodowych i osobistych. Wybieramy tematykę najistotniejszą i niezbędną w codziennej praktyce biznesowej.

Do zobaczenia na naszych szkoleniach. Zespół OPZL

 

Arkadiusz Stawczyk

Arkadiusz Stawczyk

trener, doradca i kierownik projektów

Specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i cyberzagrożeń. Certyfikowany trener ECDL EPP e-Urzędnik, egzaminator ECDL oraz kierownik projektów ICT (Fn-TSPM). Specjalista IT Security CISS (Certified IT Security Specialist). Poprzednio kierownik Wydziału Informatyki w dużej jednostce administracji samorządowej. Był odpowiedzialny za kluczowe projekty informatyczne realizowane w urzędzie oraz skuteczne wdrażanie Polityki Bezpieczeństwa Informacji. Pracował także jako kierownik wydziału serwisu w firmie z obszaru usług IT. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Project Management Institute Poland Chapter. Doradza firmom i jednostkom administracji publicznej m.in. z zakresu ochrony informacji (tworzenie polityk bezpieczeństwa, instrukcji i procedur). Jest autorem licznych instrukcji i procedur związanych z ochroną danych osobowych i informacji. W zakresie szkoleń specjalizuje się w tematach związanych z informatyzacją administracji publicznej, cyberzagrożeniami, bezpieczeństwem informacji i ochroną danych osobowych (Rodo). Posiada znajomość zarówno teoretyczną jak i praktyczną przedstawianych.

Kontakt: 691 200 761

a.stawczyk@staark.pl

www.staark.pl

Anna Andrysiak

Anna Andrysiak

psycholog, coach, trener, właścicielka firmy Twój Coach w Zielonej Górze

Spotkania coachingowe i szkoleniowe opiera na solidnej wiedzy psychologicznej i ponad 14 letnim doświadczeniu zawodowym pracy z ludźmi.  Jest absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Ukończyła Coaching w Biznesie w Szkole Wyższej Handlowej i Akademię Trenera w Wyższej Szkole Bankowej. Jest Certyfikowanym Coachem Kryzysowym w Biznesie i Certyfikowanym Praktykiem PRISM Brain Mapping. Uczestniczyła w programach:  High Performance Leadership w IBD Business School, NVC w biznesie w NVCLab, Mindfulness Based Stress Reduction, Studium AT posiadam TA 101 Certyfikat – EATA European Association for Transactional Analysis.

Kontakt: 505 607 923

anna@twoj.coach

https://twoj.coach

Natalia Warszawska

Natalia Warszawska

trener, wykładowca, HR Business Partner w Akson Elektro, przez ponad 4 lata dyrektor personalny w spółce Ekoenergetyka-Polska, coach i trener/szkoleniowiec rozwoju umiejętności interpersonalnych

Autorka Akademii Rozwoju Osobistego na Uniwersytecie Zielonogórskim – programu edukacyjnego dla studentów zielonogórskiej uczelni z zakresu umiejętności interpersonalnych niezbędnych w odnalezieniu się na rynku pracy. Certyfikowany coach ICF (International Coach Federation Polska).

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl