Eksperci Biznesu Lubuskiego

Miłosz Woziński

Miłosz Woziński

Radca prawny, partner w Kancelarii Radców Prawnych M.Woziński A.Kulisz sp. p.

Kieruje zespołem, który prowadzi procesy restrukturyzacji zatrudnienia. Działania te dotyczyły nawet po 2.600 osób. Reprezentował pracodawcę na wszystkich etapach: wszczęcia, prowadzenie konsultacji ze związkami zawodowymi, dokonywania wypowiedzeń po reprezentację przed sądami pracy.

www.w-k.com.pl

Sławomir Wojciechowski

Sławomir Wojciechowski

Radca prawny, certyfikowany księgowy, mediator

Absolwent studiów Executive MBA. Specjalista z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego i procesów restrukturyzacyjnych. Zawodowo zaangażowany w obsługę biznesu.

www.kancelaria-wojciechowski.pl

Ewelina Gnatkowska

Ewelina Gnatkowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka Riksföreningen Sverigekontakt. Przez 12 lat zajmowała się marketingiem i sprzedażą na rynkach zagranicznych, w takich firmach jak Barlinek S.A., Foodcare sp. z o.o. czy Marmite S.A. Obecnie w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Pomaga firmom nawiązywać kontakty, ułatwia start w kraju partnerskim, służy pomocą przy rozwiązywaniu problemów prawno-podatkowych oraz organizuje różne wydarzenia gospodarcze dla firm z Polski i Niemiec.

 

 

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl