Eksperci Biznesu Lubuskiego

Łukasz Kozłowski

Łukasz Kozłowski

Od 15 lat związany z branżą turystyczną i marketingiem. Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Prezes Odra dla Turystów – operatora statków wycieczkowych Zefir i Laguna, Z-ca Dyrektora MOSIR Nowa Sól odpowiedzialny za promocję turystyczną miasta. Twórca marki Niesamowite Lubuskie, Członek Krajowej Rady Gospodarki Wodnej przy Ministerstwie Infrastruktury. Kierowane przez niego przedsięwzięcia zdobyły trzy Lubuskie Perły Turystyki, Lubuski Diament Turystyki, tytuł Najlepszej Atrakcji Turystycznej w 2016 w Polsce, drugie miejsce w konkursie na Najlepszą Informacje Turystyczną w Polsce 2022. Miłośnik regionu.

Miłosz Woziński

Miłosz Woziński

Radca prawny, partner w Kancelarii Radców Prawnych M.Woziński A.Kulisz sp. p.

Kieruje zespołem, który prowadzi procesy restrukturyzacji zatrudnienia. Działania te dotyczyły nawet po 2.600 osób. Reprezentował pracodawcę na wszystkich etapach: wszczęcia, prowadzenie konsultacji ze związkami zawodowymi, dokonywania wypowiedzeń po reprezentację przed sądami pracy.

www.w-k.com.pl

Sławomir Wojciechowski

Sławomir Wojciechowski

Radca prawny, certyfikowany księgowy, mediator

Absolwent studiów Executive MBA. Specjalista z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego i procesów restrukturyzacyjnych. Zawodowo zaangażowany w obsługę biznesu.

www.kancelaria-wojciechowski.pl

Ewelina Gnatkowska

Ewelina Gnatkowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka Riksföreningen Sverigekontakt. Przez 12 lat zajmowała się marketingiem i sprzedażą na rynkach zagranicznych, w takich firmach jak Barlinek S.A., Foodcare sp. z o.o. czy Marmite S.A. Obecnie w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Pomaga firmom nawiązywać kontakty, ułatwia start w kraju partnerskim, służy pomocą przy rozwiązywaniu problemów prawno-podatkowych oraz organizuje różne wydarzenia gospodarcze dla firm z Polski i Niemiec.

 

 

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl