Szkolenie

Kolejne networkingowe spotkanie Regionów Lewiatana – online 24 czerwca

Kolejne networkingowe spotkanie Regionów Lewiatana – online 24 czerwca

Termin: 24 czerwca 2021 r. o godz. 9.30

Miejsce: Na dzień przed spotkaniem udostępnimy listę zarejestrowanych firm ze wskazaniem lokalizacji.

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie Networkingowe Członków Związków Regionalnych Lewiatana w ramach wspólnej inicjatywy pod hasłem „Poznajmy się!”. Spotkanie odbędzie się bez konieczności przemieszczania się, z wykorzystaniem technologii online na platformie Zoom

 

24 czerwca 2021 r. o godz. 9.30

Ilość miejsc ograniczona. Dlatego zachęcamy do szybkiej decyzji, a także poinformowania Organizatorów, jeżeli nie będą Państwo mogli wziąć udziału, ponieważ listy rezerwowe przy tego typu spotkaniach są bardzo długie).

Firmy członkowskie zrzeszone w Lewiatanie, a także sieć naszych biur regionalnych, to ogromny potencjał kontaktów biznesowych i możliwości rozwojowych dla Państwa. Na przekór ograniczeniom spowodowanym pandemią pragniemy wykorzystać popularność komunikacji zdalnej, która bez dużych nakładów, konieczności przemieszczania się, organizowania delegacji itp. pozwala na spotkanie się osobom z różnych stron Polski i daje okazję odbycia efektywnych rozmów biznesowych na miejscu i w krótkim czasie.

Zapraszamy na trzecie ogólnopolskie spotkanie śniadanie biznesowe Regionów Lewiatana.

W trakcie będzie okazja poznać przedstawicieli biur regionalnych, którzy mogą wspomóc Państwa przy poszukiwaniu kontaktów (kontrahenci, lokalizacje, rozwój biur przedstawicielskich, rekrutacje) w danej lokalizacji, a także będzie to okazja spotkania kilkudziesięciu firm członkowskich Lewiatana, które zarejestrują się na spotkanie.

W agendzie spotkania:

9.30-9.50Powitanie i przedstawienie idei Spotkań Networkingowych Regionów Lewiatana

9.50-11.10      Sesje w podgrupach w formule speed dating w „salach” na Wawelu, w Wierzynku, Sukiennicach, Barbakanie itp. W trakcie każdego z uczestników poprosimy o przedstawienie się

11.10-11.30    Podsumowanie spotkania, rekomendacje dotyczące inicjatywy

Zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się na formularzu online  https://forms.gle/c28TXzgmvpnrT9b39

(dane osobowe widoczne będą tylko dla organizatora).

Ilość miejsc ograniczona.

Na dzień przed spotkaniem udostępnimy listę zarejestrowanych firm ze wskazaniem lokalizacji. W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o powiadomienie. Link do spotkania zostanie udostępniony do godz. 9.00 w dniu spotkania.

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl