Biznes

Misja gospodarcza i udział w Światowej Wystawie EXPO w Dubaju!

Misja gospodarcza i udział w Światowej Wystawie EXPO w Dubaju!

Jeśli szukasz międzynarodowych kontrahentów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, możemy Ci w tym pomóc.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego ogłasza nabór na misję gospodarczą do Dubaju, która odbędzie się w terminie 16-21 stycznia 2022 roku w ramach szerokiego programu promocji gospodarczej podczas Światowej Wystawy EXPO Dubai 2020. Na chętnych czeka 15 miejsc.

Rekrutacja rusza 1 czerwca i potrwa do 2 lipca 2021 roku do godz. 23:59.

Udział w misji jest finansowany w 85% ze środków europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Organizator zapewnia wizytę na Światowej Wystawie EXPO, udział w konferencji gospodarczej przygotowanej specjalnie dla przedsiębiorców z województwa lubuskiego, spotkania biznesowe z partnerami z Dubaju i ZEA, z izbami handlowymi oraz przeloty, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:
– z sektora MŚP,
– posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim,
– wpisujących się w branże inteligentnych specjalizacji województwa lubuskiego, tj.  zielona gospodarka, zdrowie i jakość życia, innowacyjny przemysł.

Branże wysokiej szansy:

  • Budowlana
  • Elektrotechniczna
  • okołobudowlana,
  • modowa
  • kosmetyczna
  • meblarska i wykończenia budowli,
  • spożywcza,
  • IT/ICT,
  • maszyny i urządzenia

Warunkiem udziału jest także pokrycie wkładu własnego w wysokości 15%. Szacowany koszt udziału na uczestnika to 2 327,93 zł netto.

UWAGA: Końcowy koszt udziału uczestnika uzależniony będzie od kosztów organizacji całego wyjazdu, po wyłonieniu technicznego wykonawcy misji.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
e.sielicka@lubuskie.pl lub m.kubiak@lubuskie.pl lub innowacje@lubuskie.pl   w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 lipca 2021 r. do godziny 23:59.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: e.sielicka@lubuskie.pl  lub m.kubiak@lubuskie.pl . Na wszystkie pytania odpowiemy lub oddzwonimy.

Lubuskie będzie jednym z 9 województw, które zaprezentuje się w polskim pawilonie podczas Światowej Wystawy EXPO w Dubaju. Celem obecności na EXPO w Dubaju jest promocja gospodarcza regionu lubuskiego na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja gospodarcza z udziałem lubuskich przedsiębiorców zakłada spotkania B2B dla lubuskiego biznesu z firmami z państw Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja umożliwi nawiązanie kontaktów –  szczególnie dla branż wpisujących się w regionalne inteligentne specjalizacje. W jej ramach zaplanowano wizyty w instytucjach i organizacjach wspierających przedsiębiorczość, innowacje i międzynarodową kooperację. Mowa m.in. o Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju, czy też Dubajskiej Izbie Gospodarczo-Przemysłowej.

Misja jest organizowana w ramach projektu pn. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych – II edycja”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Do pobrania:

regulamin

umowa o dofinansowanie

formularz zgłoszeniowy

pomoc de minimis – formularz

Poprzedni artykuł

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej!

Czytaj więcej
Następny artykuł

Relacja z Konferencji Ebury „Wypłyń na nowe rynki: Rosja”

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl