Pracodawcy

RównoWaga w pracy. Konkurs na prokobiecą firmę roku

RównoWaga w pracy. Konkurs na prokobiecą firmę roku

Kulczyk Foundation, Kongres Kobiet i Konfederacja Lewiatan zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie dla pracodawców:


RównoWaga w pracy

Konkurs na prokobiecą firmę roku

Stawką są nie tylko nagrody i prestiż lecz także możliwość kształtowania nowych, lepszych standardów na polskim rynku pracy.

Celem konkursu jest wyłonienie liderów wśród pracodawców, którzy działają na rzecz wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w miejscu pracy. Do konkursu mogą zgłosić się firmy prywatne, NGO, jednostki administracji i samorządy zatrudniające co najmniej 10 pracowników.

Firmy startujące w konkursie będą oceniane w dwóch kategoriach zatrudniające od 10 do 100 osób oraz mające więcej pracowników. W każdej z tych kategorii zostanie przyznana osobna nagroda główna, dodatkowo organizatorzy przewidzieli pięć wyróżnień – po jednym w każdym obszarze tematycznym:

  • polityka i mechanizmy równości
  • rozwój i szkolenia
  • równowaga praca-dom,
  • płace
  • zdrowie

Zagadnienia z pięciu konkursowych kręgów tematycznych staną się tematami dyskusji podczas Kongresu Kobiet, który zaplanowany jest w dniach 2–3 września 2023 r., a wręczenie statuetek laureatom konkursu nastąpi podczas tegorocznego EFNI 11–13 października 2023.

Więcej informacji na stronie: www.rownowaga.org.pl

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Panią  Alicja Wejdner
Stowarzyszenie Kongres Kobiet

Poprzedni artykuł

Konkurs: Biznes Wrażliwy Społeczenie – edycja 2023

Czytaj więcej
Następny artykuł

Szansa na kolejne Bony na innowacje! – Ankieta

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl