Przedsiębiorczość

„Biznes przy kawie” – weź udział w spotkaniu przedsiębiorczych kobiet

„Biznes przy kawie” – weź udział w spotkaniu przedsiębiorczych kobiet

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zaprasza na:

BIZNES PRZY KAWIE

To już drugie spotkanie dla kobiet organizowane przez OPZL, na które już teraz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety z województwa lubuskiego!

Spotkajmy się w tym wyjątkowym dniu, by w kobiecym gronie (oraz przy dobrej kawie i deserze) porozmawiać o biznesie, wymienić się doświadczeniami, a także nawiązać
cenne kontakty biznesowe.

8 marca 2023 r. w godz. 12:00 – 14:00
KARMNIK Śniadaniarnio-Kawiarnia

ul. Osadników Wojskowych 44/3, Żary

 

Spotkanie będzie składało się z 2 części:

 

  1. Część. Hasło przewodnie: Odwaga bycia sobą – zmiana perspektywy w ujęciu 3R

„Człowiek jest jak dom o czterech pokojach – jest pokój ciała, pokój umysłu, pokój emocji i pokój ducha. Mądry człowiek codziennie odwiedza każdy pokój, a przynajmniej każdy przewietrza”

Popatrzenie na siebie z perspektywy 3 R – relacji, rozwoju, roli zawodowej:

  • zmiana perspektywy w stosunku do potrzeb, emocji i myśli
  • zmiana perspektywy w stosunku do sygnałów ciała, które jest naszym źródłem informacji, pragnień i przeżyć, ale również napięć, frustracji i leków.
  • zmiana perspektywy w stosunku do relacji – tych z samym sobą jak i otoczeniem
  • zmiana perspektywy w stosunku do ducha – rozumianego jako drogę poszukiwania własnego sensu i prawdy, dające poczucie spełnienia.

 PROWADZENIE: 

Natalia Warszawska  – praktyk HRu, wykładowca, HR Business Partner w Akson Elektro, przez ponad 4 lata dyrektor personalny w spółce Ekoenergetyka-Polska, coach i trener/szkoleniowiec rozwoju umiejętności interpersonalnych. Autorka Akademii Rozwoju Osobistego na Uniwersytecie Zielonogórskim – programu edukacyjnego dla studentów zielonogórskiej uczelni z zakresu umiejętności interpersonalnych niezbędnych
w odnalezieniu się na rynku pracy. Certyfikowany coach ICF (International Coach Federation Polska).

Anna Andrysiak  – psycholog , coach, trener rozwoju kompetencji społecznych w biznesie. Wspiera kadrę zarządzającą w obszarach: efektywnej komunikacji, budowania zespołów, radzenia sobie w sytuacjach stresu.
Z sektorem biznesu pracuje od 2015 r., prowadząc własną firmę Twój Coach, a spotkania rozwojowe i szkoleniowe opiera na solidnej wiedzy psychologicznej i 16 letnim doświadczeniu zawodowym pracy z ludźmi.
Od 2021 sprawuje funkcję Dyrektora Izby Coachingu w oddziale lubuskim. Jest Certyfikowanym Coachem Kryzysowym w Biznesie i Certyfikowanym Praktykiem PRISM Brain Mapping, z Certyfikatem PCM1 i PCM2 – Process Communication Model.

2 Część. Hasło przewodnie: Moje lustro i Ja

Pokażcie mi osobę, choć jedną na świecie, która  nie miałaby żadnych zastrzeżeń pod swoim adresem. Za gruba, za chuda, mało inteligentna, niezbyt dowcipna, leniwa, stara, brzydka, przeciętna – każda z nas ma swoją własną listę skarg i zażaleń. A jest tylko jeden sposób, żeby skutecznie poprawić status życia – co zrobić?  –  pokochać siebie. Pogodzić się ze swoimi wadami albo – jeszcze lepiej – uczynić z nich zalety. To trudne, ale naprawdę możliwe. I przede wszystkim konieczne!

PROWADZENIE:

mgr inż. Mariola Kostrzewska – absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Trener w zakresie komunikacji interpersonalnej, pracy zespołowej, negocjacji i umiejętności współpracy w środowiskach multikulturowych. W prowadzonych zajęciach stawia na aspekty praktyczne, buduje relacje z uczestnikami. Autorka podstaw programowych, programów nauczania, podręczników dla branży zawodowej.

ODPŁATNOŚĆ:

  • 50 zł netto / osobę – firma członkowska OPZL
  • 100 zł netto / osobę – firma spoza


ZAPISY:

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy o odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dn. 6 marca br. na adres: biuro@opzl.pl

Formularz dostępny jest na stronie Aktualności – Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (opzl.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!

Poprzedni artykuł

Open Expert Day – Bezpieczeństwo psychologiczne w miejscu pracy

Czytaj więcej
Następny artykuł

Open Expert Day – Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 – wsparcie dla firm już dostępne! – 14.02.2023r., godz. 10.00-15.00

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl