Przedsiębiorczość

„MOCne w biznesie” – więcej przedsiębiorczości wśród kobiet

„MOCne w biznesie” – więcej przedsiębiorczości wśród kobiet

Zapraszamy przedsiębiorcze kobiety do udziału w konkursach o granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu, a także w warsztatach z inspirującymi kobietami biznesu, np.: Dorotą Wellman, Martą Lech Maciejewską, Sarą Koślińską, Anną Orską, Dominiką Bettman, Magdaleną Linke-Koszek. Działania realizowane są całkowicie bezpłatnie w ramach programu „MOCne w biznesie”,  z inicjatywy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Santander Bank Polska. Szkolenia odbywają się online na żywo za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej PFP, a ich zapis można następnie odtworzyć w podzakładce e-learning.

Konkursy dla MOCnych w biznesie

W konkursach mogą wziąć udział zarówno kobiety już prowadzące własne firmy, jak i te, które dopiero to rozważają. Wystarczy napisać i wysłać swój biznesplan.

Konkurs grantowy

10 uczestniczek, które nadeślą najciekawszy biznesplan, otrzyma grant rozwojowy o wartości 11 tysięcy złotych brutto. Nagrodę można wykorzystać na dowolne działanie rozwojowe – np. studia podyplomowe czy szkolenia i certyfikacje.

Inwestycja w biznes

To konkurs, w którym można pozyskać inwestora. Na 4 uczestniczki, które prześlą najciekawszą propozycję biznesową, czeka wsparcie inwestora w wysokości do 50 tysięcy euro. To również świetna okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia inwestora, z którym uczestniczki ustalą ostateczną formę biznesu.

Aby zgłosić swój udział w konkursie lub pozyskać inwestora, uzupełnij formularz do 30.09.2022 roku. Znajdziesz go na stronie https://www.santander.pl/mocnewbiznesie.

Poprzedni artykuł

Konkurs pn. Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2022

Czytaj więcej
Następny artykuł

Showroom Business – zaprezentuj swoją firmę podczas Zebrania Ogólnego Członków OPZL

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl