Biznes

Konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą otwarty!

Konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą otwarty!

Organizatorem konkursu jest Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK) w Warszawie. O nagrodę ubiegać mogą się przedsiębiorstwa, które odniosły szczególny sukces w bilateralnej polsko-niemieckiej sferze gospodarczej w ostatnim roku, wdrożyły innowacje lub dały impuls do aktywizacji gospodarczej regionu lub kraju. Zwycięzca otrzyma kampanię wizerunkową kierowaną na wzrost świadomości marki, roczne bezpłatne członkostwo w AHK i inne nagrody.

Wnioski można składać online na stronie: https://ahk.pl/pl/polsko-niemiecka-nagroda-gospodarcza/ do 16 czerwca 2021 r. Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej Gali 25-lecia Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie, która odbędzie się 12 października 2021 roku.

„Wiele firm z Polski odniosło w ostatnich latach duży sukces w pozycjonowaniu swoich produktów i usług na rynku niemieckim, mimo to nie zaistniały one w świadomości i opinii publicznej” – mówi dr Lars Gutheil, dyrektor zarządzający AHK Polska. „W przyszłości nagroda powinna stanowić widoczną platformę wizerunkową dla tych sukcesów. To samo dotyczy wysoce innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez polskie przedsiębiorstwa w kooperacji z niemieckimi partnerami”. Liczne kooperacje bilateralne przyczyniają się również do tworzenia miejsc pracy lub poprawy warunków życia mieszkańców konkretnych regionów. „To właśnie te historie sukcesów wpisują się w ideę Polsko-Niemieckiej Nagrody Gospodarczej – niezależnie od wielkości firmy czy branży”, mówi Gutheil. „Nagroda jest adresowana do działań szeroko definiowanego polsko-niemieckiego środowiska biznesowego”.

AHK

Poprzedni artykuł

Z ostatniej chwili – możliwość szczepienia zakładowego w firmie LUG!

Czytaj więcej
Następny artykuł

Urząd Patentowy RP uruchamia nabór w ramach projektu „Własność intelektualna w Twojej firmie”

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl