Biznes

Lewiatan Business Networking

Lewiatan Business Networking

OPZL zaprasza na pierwsze, ponadregionalne spotkanie członków Związków Regionalnych Konfederacji Lewiatan: „Poznajmy się!” 

Spotkanie networkingowe członków Związków Regionalnych Lewiatana w ramach wspólnej inicjatywy pod hasłem „Poznajmy się!” odbędzie się online 28 stycznia 2021 r. o godz. 9.30.

Firmy członkowskie zrzeszone w Lewiatanie, a także sieć naszych biur regionalnych, to ogromny potencjał kontaktów biznesowych i możliwości rozwojowych dla Państwa. Na przekór ograniczeniom spowodowanym pandemią pragniemy wykorzystać popularność komunikacji zdalnej, która bez dużych nakładów, konieczności przemieszczania się, organizowania delegacji itp. pozwala na spotkanie się osobom z różnych stron Polski i daje okazję odbycia efektywnych rozmów biznesowych na miejscu i w krótkim czasie.

Korzystając z doświadczeń Małopolskiego Związku Pracodawców zapraszamy na pierwsze pilotażowe ogólnopolskie śniadanie biznesowe Lewiatana zorganizowane „w Krakowie”. W trakcie spotkania będzie okazja poznać przedstawicieli biur regionalnych, którzy mogą wspomóc Państwa przy poszukiwaniu kontaktów (kontrahenci, lokalizacje, rozwój biur przedstawicielskich, rekrutacje) w danej lokalizacji, a także będzie to okazja spotkania kilkudziesięciu firm członkowskich Lewiatana, które zarejestrują się na spotkanie (lista będzie dostępna 27.01.).

 

W agendzie spotkania:

9.30-9.50              Powitanie i przedstawienie idei Lewiatan Business Networking

9.50-11.10      Sesje w podgrupach w formule speed dating w „salach” na Wawelu, w Wierzynku, Sukiennicach, Barbakanie itp. W trakcie każdego z uczestników poprosimy o przedstawienie się

11.10-11.30    Podsumowanie spotkania, rekomendacje dotyczące inicjatywy

 

Zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się na formularzu online https://forms.gle/rafFCod62VZ3yjWY8 (dane osobowe widoczne będą tylko dla organizatora). Ilość miejsc jest ograniczona. Dla osób, które zostały zapisane, link do spotkania zostanie udostępniony do godz. 8.30 w dniu spotkania.  Na dzień przed spotkaniem udostępnimy listę zarejestrowanych firm ze wskazaniem lokalizacji. W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o powiadomienie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 68 327 18 81.

OPZL

Poprzedni artykuł

Zimowe Spotkanie Władz i Członków Konfederacji Lewiatan

Czytaj więcej
Następny artykuł

Zaktualizowana lista Wniosków rekomendowanych do dofinansowania

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl