Pracodawcy

„DEMO” programu rozwojowego ZMIANA PERSPEKTYWY, 31.03.2023, Zielona Góra

„DEMO” programu rozwojowego ZMIANA PERSPEKTYWY, 31.03.2023, Zielona Góra

Zapraszamy na:

„DEMO” programu rozwojowego ZMIANA PERSPEKTYWY

Przyjdź i sprawdź czy Zmiana Perspektywy jest dla Ciebie!

31 marca, godz.17.00-20.00

ul. Sikorskiego 4, Zielona Góra

Demo, które zostanie zaprezentowane to przedsmak programu Zmiana Perspektywy, który rusza 17 kwietnia.

Kilka słów o programie: „Proponujemy autorski program rozwojowy, w którym intensywność kładziemy na doświadczanie, zrozumienie, „przeżycie”. Nasza propozycja to spotkania warsztatowe, w których chcemy podzielić się swoją wiedzą psychologiczną, biznesową i naszym doświadczeniem w pracy z organizacjami. Proponujemy różne techniki, które z jednej strony aktywizują grupę i budują twórczy proces (case study, gry, metafory, role play, kwestionariusze i inne), a z drugiej strony, które ułatwiają zrozumieć siebie (tego co czuję, co potrzebuję, kim jestem), i pozwalają wdrożyć inne rozwiązania w swoich codziennych wyzwaniach relacyjnych, w życiu prywatnym i zawodowym (tak, by czuć radość, satysfakcję, spokój).”

Program poprowadzą:

Natalia Warszawska  – trener, wykładowca, HR Business Partner w Akson Elektro, przez ponad 4 lata dyrektor personalny w spółce Ekoenergetyka-Polska, coach i trener/szkoleniowiec rozwoju umiejętności interpersonalnych. Autorka Akademii Rozwoju Osobistego na Uniwersytecie Zielonogórskim – programu edukacyjnego dla studentów zielonogórskiej uczelni z zakresu umiejętności interpersonalnych niezbędnych w odnalezieniu się na rynku pracy. Certyfikowany coach ICF – International Coach Federation Polska.

Ania Andrysiak  – psycholog , coach, trener rozwoju kompetencji społecznych w biznesie. Autorka programu rozwojowego Psychologia Lidera w Zielonej Górze. Wspiera kadrę zarządzającą w obszarach: efektywnej komunikacji, budowania zespołów, radzenia sobie w sytuacjach stresu. Z sektorem biznesu pracuje od 2015 r., prowadząc własną firmę Twój Coach https://twoj.coach, a spotkania rozwojowe i szkoleniowe opiera na solidnej wiedzy psychologicznej i 17 letnim doświadczeniu zawodowym. Od 2021 sprawuje funkcję Dyrektora Izby Coachingu w oddziale lubuskim. Jest Certyfikowanym Coachem Kryzysowym w Biznesie, Certyfikowanym Praktykiem PRISM Brain Mapping, Certyfikowanym Trenerem i Coachem PCM – Process Communication Model.

Koszt udziału w „Demo” programu: 50 zł – przyjdź, poznaj nas, nasz sposób pracy, energię i sprawdź czy Zmiana Perspektywy jest dla Ciebie!

Więcej informacji o pełnym programie po kliknięciu à TUTAJ

Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePRzL9x-9ItsjXCdnis5pz0c1r5tWhdmjwktoTS3FwnqASNg/viewform?usp=sf_link

Poprzedni artykuł

Co w „prawie piszczy”?

Czytaj więcej
Następny artykuł

Zmiana Perspektywy

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl