Przedsiębiorczość

Możliwości finansowania firm

Możliwości finansowania firm

Było o tym jak zapewnić bezpieczeństwo prowadzonego biznesu i gdzie szukać najkorzystniejszych rozwiązań. Za nami Konferencja „Możliwości finansowania firm”, zorganizowana przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Galopujące koszty prowadzenia działalności gospodarczej – rekordowe ceny energii, stale rosnące koszty prowadzenia biznesu, wysoka inflacja – to tylko część wyzwań, z jakimi obecnie mierzą się przedsiębiorcy. Zbliżamy się do roku 2024, który przyniesie kolejne wyzwania i zmiany dla polskich firm i zrodzi kolejne pytania: Jak zapewnić bezpieczeństwo prowadzonego biznesu? Gdzie szukać najkorzystniejszych rozwiązań? Jak przetrwać na rynku ten trudny okres? Nasza konferencja stanowiła próbę odpowiedzi na prowadzenie biznesu w tych trudnych i zmiennych czasach i przedstawiała wybrane instrumenty zaradcze.

Dziękujemy naszym partnerom za merytoryczne prelekcje: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Bankowi Gospodarstwa Krajowego BGK, Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A., KUKE, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – PAIH.

Podczas spotkania dostępne dla przedsiębiorców były także punkty informacyjne Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze, Lubuskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim. Stanowiło to szerokie kompendium wiedzy dla przedsiębiorcy, dostępne w jednym miejscu. O kolejnych, ważnych inicjatywach podejmowanych przez OPZL, będziemy Was na bieżąco informować.

Red.

fot. OPZL
fot. OPZL
Poprzedni artykuł

Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie wschowskim

Czytaj więcej
Następny artykuł

18 milionów na szkolnictwo zawodowe

Czytaj więcej

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra
Tel. 784 641 622
E-mail: a.goliczewska@opzl.pl